Шон Джі

Переживав через розлучення: британець встановив рекорд зі сходження на Еверест, не виходячи з дому – відео

New York Post

"Мені потрібно було відволіктися від ситуації"

Британець на ім'я Шон Джі так сильно переживав через розлучення, що намагаючись відволіктися, встановив рекорд зі сходження на Еверест, не виходячи з дому, передає "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

"У той час, коли я проходив через розлучення, мені потрібно було відволіктися від ситуації – я подумав, який найкращий спосіб піднятися на Еверест", – сказав Шон.

37-річний чоловік просто піднімався і спускався сходами у своєму заміському будинку. Так він пройшов 11,8 миль за 22 год та 57 хв. Це дорівнює понад 32-м будівлям Empire State Buildings.

"Це були американські гірки, були моменти, коли я був дійсно щасливий, і моменти, коли я був дійсно пригнічений. У вас так багато різних думок і почуттів, що те, що ви відчуваєте на стартовій лінії, дуже відрізняється від того, що ви відчуваєте наприкінці".

"Я думав, що це займе у мене 10 або 11 годин, але в підсумку це зайняло майже 24 години", – згадував чоловік. 

Щоправда, Шон зізнався, що після 14 годин ходьби він відволікся на 10 хв, щоб поплакати через розлучення.

"Єдине, на чому я зосередився, це те, що якщо я зупинюся прямо зараз, що я робитиму замість цього? Я б волів наполягати на тому, щоб зробити щось, що я пам'ятатиму довгі роки", – сказав Шон Джі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що подружжя розлучилося за 3 хв після одруження.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ