LEGO

LEGO судиться з українською компанією – що сталося

Shutterstock

Наступне засідання заплановане на 11 січня

Компанія LEGO звинуватила українську "Компанію Генезіс" у порушенні авторського права. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на LVIV.MEDIA.

Згідно з ухвалою Господарського суду у Львівській області, ТОВ "Компанія Генезіс", зареєстроване у Стрию, минулого року замовило 11 064 дитячих конструкторів торговельної марки Alle Blox. У квітні з повідомлення Львівської митниці представнику компанії LEGO стало відомо про ввезення цих товарів до нашої країни.

Після цього Господарський суд отримав його звернення з проханням щодо зупинки митного оформлення конструкторів Alle Blox, бо, як стверджує представник компанії, вони порушують авторські права.

У компанії LEGO заявили, що дослідили замовлені конструктори та встановили, що виробник Alle Blox скопіював дві фігурки, дизайн яких був запатентований LEGO. Зокрема, це стосується фігурки Стефані, яка була частиною набору LEGO Friends.

Через порушення права на інтелектуальну власність LEGO закликає до зупинення розмитнення іграшок, їх вилучення з обігу та знищення. Проведення наступного засідання щодо долі конструкторів заплановане на 11 січня.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українець створив макет старої водонапірної вежі Маріуполя для LEGO.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ