Укрзалізниця

"Укрзалізниця" збільшує вартість квитків на деякі рейси

Укрзалізниця

Нові тарифи почнуть діяти вже з грудня

"Укрзалізниця" підвищить вартість квитків на міжнародні рейси, передає "Дивогляд" із посиланням на прес-службу українського залізничного перевізника.

Нові тарифи почнуть діяти вже з 10 грудня 2023 року. Тоді ж буде запроваджено новий графік руху пасажирських поїздів.

Як пояснили в "Укрзалізниці", підвищення вартості посадкових талонів дозволить зменшити загальні збитки від пасажирських перевезень, а також оновити парк вагонів.

"У попередні роки для залучення пасажиропотоку "Укрзалізниця" застосовувала знижки фактично на всі пасажирські міжнародні рейси. Але наразі компанія переглядає це рішення, оскільки щороку збитки від пасажирських перевезень становлять більше 12 млрд грн. Зміна тарифів дозволить "Укрзалізниці" втримати на поточному рівні вартість квитків для проїзду у сполученнях всередині країни, а також продовжити модернізацію рухомого складу, яка активно триває навіть під час широкомасштабного вторгнення", – йдеться у повідомленні "Укрзалізниці".

На яких напрямках руху подорожчають квитки?

Вартість квитків на поїзд Київ – Варшава – Київ зросте на 72%. Попит на цей напрямок залишається великим, а квитки розкуповують за 20 днів до дати відправлення.

Разом із цим, залишаться бюджетні варіанти квитків за цим міжнародним напрямком. Вартість квитка залежить від класу місця. 

Міжнародні потяги з Дніпра подорожчають на 4-11%, з Харкова – 17-48%, з Києва – 15-47%. 

Також очікується зростання вартості квитків у нічних поїздах до Відня та Перемишля на 3%. На проїзд в "Інтерсіті+" за міжнародним напрямком Київ – Перемишль – Київ ціна посадкових талонів збільшиться на 26%, а у нічному поїзді Одеса – Перемишль – Одеса – на 37-49%.

Вартість квитків залишиться незмінною лише на поїзди міжнародних напрямків до Кишинева та Будапешта, а також на соціально важливі приміські перевезення.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "Укрзалізниця" запустить 14 нових маршрутів у 2024 році.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ