Укрзалізниця

"Укрзалізниця" запустить 14 нових маршрутів у 2024 році

Укрзалізниця

Йдеться про потяги за трьома новими міжнародними напрямками

В Укрзалізниці оприлюднили оновлений графік руху поїздів у 2024 році, передає "Дивогляд".

Залізничний перевізник анонсував 14 нових маршрутів – 11 внутрішніх і 3 міжнародні рейси. Так, наступного року Укрзалізниця планує запустити нові маршрути за кордон:

  • Поїзд №119/120 Дніпро–Хелм: стикування у напрямку Варшави на 4 години скоротить тривалість дороги (у порівнянні зі сполученням через Перемишль);
  • Чоп–Відень і Чоп–Прага: стикування із низкою внутрішніх потягів дозволить українцям з різних міст дістатися європейських країн.

Разом із цим, у компанії пришвидшують рух поїзда №35/36 Одеса–Перемишль. Час у дорозі з Одеси до Перемишля скоротиться на 50 хвилин, а з Перемишля до Одеси – майже на 2 години.

Нові графіки були розробленні з урахуванням побажань пасажирів. Близько 7 тис користувачів залишили у додатку Укрзалізниці свої відгуки та пропозиції. 

 

На основі цього були запроваджені нові міжнародні рейси, які запустять уже з 10 грудня. Так, у 2024 році перевізник забезпечуватиме 22 міжнародні сполучення. Для порівняння, на початку 2022 року курсувало всього 9 міжнародних рейсів.

"Загалом за час війни ми відбудували широку мережу міжнародних маршрутів. За обсягами практично компенсували трафік регулярних авіаційних рейсів. Також продовжимо розвивати й хабову модель перевезень, як для внутрішніх рейсів, так і міжнародних", – зазначив голова правління Укрзалізниці Євген Лященко.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чому обмежена кількість українських потягів відправляється в Європу.

Дивіться також відео 5 каналу: Найбільша в Україні ферма, де вирощують ерінги! Як планують пережити зиму?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ