Батько з сином грають на приставці

Є український проєкт: названо найочікуваніші відеоігри 2024 року

Shutterstock

Деякі з них отримають офіційну українську локалізацію

Журналісти обрали 11 найбільш очікуваних ігор 2024 року, серед яких є як масштабні ААА-проєкти, так і інді. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на DualShockers.

Перше місце посіла відеогра в жанрі метроїдванія з назвою Ultros. Вона привертає увагу своєю атмосферою, музикою, художнім оформленням і бойовою системою.

Далі йде ремейк популярної JRPG за назвою Persona 3 Reload. На геймерів чекають перероблена графіка та, ймовірно, нові геймплейні механіки.

Наступне місце посів довгоочікуваний проєкт Hades II, який сподобається фанатам жанру roguelikе. Окрім збільшення світу та зміни інших аспектів, розробники обіцяють у сиквелі офіційну українську локалізацію.

Також до списку потрапили STALKER 2: Heart of Chornobyl, Marvel's Wolverine, Hellblade 2, MGS 3: Snake Eater, Black Myth: Wukong, Hollow Knight: Silksong, ремейк Silent Hill 2 та Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes.

Цілком справедливо буде відзначити довгоочікуваний реліз гри STALKER 2: Heart of Chornobyl від української студії GSC Game World. За словами розробників, довгожданий шутер вийде у першому кварталі наступного року.

Раніше "Дивогляд" розповідав про найкращих персонажів в історії відеоігор.

Дивіться також відео 5 каналу: Старовинна ікона для ЗСУ! Переселенець вирішив подарувати СІМЕЙНУ РЕЛІКВІЮ!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ