Чумацький шлях

Як звучить Чумацький Шлях – відео

скріншот

Композиція складається з "трьох" частин

Композиторка Софі Кацнер створила симфонію, яка відображає звучання Чумацького Шляху, передає "Дивогляд" із посиланням на Space.

Музичний твір під назвою "Там, де сходяться паралельні лінії" був створений на основі даних телескопів NASA. Інформацію для симфонії зібрали з телескопів "Чандра", "Хаббл" та "Спітцер". Саме ці апарати проводять спостереження у різних довжинах світлових хвиль – рентгенівських, інфрачервоних і оптичних.

При створенні композиції Софі Кацнер виділила три ключові елементи:

  • двійкову зоряну систему, виявлену в рентгенівських променях;
  • групу дугоподібних ниток;
  • надмасивну чорну діру Стрілець A, яка знаходиться в самому серці Чумацького Шляху.

Таким чином, симфонія стала звуковою інтерпретацією даних Чумацького Шляху. Композиція складається з "трьох" частин, які "грають" зліва направо.

"Замість того, щоб сканувати зображення горизонтально і розглядати вісь Х як час, я зосередився на невеликих ділянках зображення, створюючи короткі віньєтки, відповідні цим моментам, підходячи до фрагменту так, якби я писала музику до фільму для супроводу образу", – зазначила композиторка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені пояснили чому всі об'єкти у космосі мають круглу форму.

Дивіться також відео 5 каналу: СОБАКИ-САПЕРИ! Як допомагають у гуманітарному розмінуванні!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ