Попокатепетль

У Мексиці почалося виверження одного з найбільших вулканів світу – фото й відео

gob.mx

Його висота становить 5452 метрів

У Мексиці почалося виверження вулкана Попокатепетль, внаслідок чого місцева влада оголосила жовтий рівень небезпеки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Національний центр Мексики із запобігання стихійним лихам.

Вчора, 18 листопада, почалися викиди вулканічного газу та водяної пари, що було небезпечним для прилеглих районів. Фахівці від сьогоднішнього ранку спостерігають за постійними викидами водяної пари, вулканічних газів і попелу, які розсіюються в напрямку південного заходу.

У мексиканській сейсмічній службі слідкують за активністю цього стратовулкана. Про постраждалих внаслідок виверження Попокатепетлю не повідомлялося.

Наразі цей один з найбільших вулканів світу знаходиться під жовтим рівнем тривоги. Фахівці закликають жителів не намагатися підійматися на вулкан, бо через вибухи відбуваються викиди розжарених осколків. Радіус відчуження від кратера становить 12 км.

Зазначимо, що Попокатепетль знаходиться за 64 км на південний схід від столиці Мексики – Мехіко. Це друга за висотою вершина країни – 5452 м. Йдеться про один з найактивніших діючих вулканів світу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що почалося виверження Етни, який є найвищим активним вулканом Європи.

Дивіться також відео 5 каналу: АРМІЙЦІ ЖАРТУЮТЬ. ДОБІРКА ПРИКОЛІВ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ || Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ