X, соціальна мережа Х

Ілон Маск планує перетворити соцмережу Х на сайт знайомств – ЗМІ

відкриті джерела

Бізнесмен не став розкривати подробиці свого плану

Американський бізнесмен Ілон Маск планує трансформувати соцмережу Х (раніше Twitter) у сайт знайомств, передає "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Джерело повідомляє, що у четвер, 26 жовтня, у компанії Х відбулася відеоконференція за участі Ілона Маска та гендиректорки компанії Лінди Яккаріно. Під час зустрічі бізнесмен виступив із заявою про те, що "у 2024 році "X" стане повноцінним сайтом знайомств, а також цифровим банком".

Подробиці свого плану бізнесмен не став розкривати. Він відмітив, що функції знайомств запровадять в залежності від попиту користувачів. Повідомляється, що ця ініціатива укладається в плани Маска запровадити більше платних функцій, оскільки додатки для знайомств зазвичай включають як безкоштовну, так і платну підписку.

Разом із цим, кажуть, що Маск має ідею щодо створення служби новин під назвою XWire – конкурента PR Newswire компанії Cision.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у соцмережі X з'явилися аудіо- та відеодзвінки.

Дивіться також відео 5 каналу: Під ЗАГРОЗОЮ фінансування України! У Брюсселі завершився саміт лідерів ЄС! Що відомо?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання. 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ