Instagram

В Instagram тестують функцію створення стікерів з фотографій користувачів – фото

Shutterstock

"Ми тестуємо спосіб перетворення фотографій на кастомні стікери для використання в роликах та історіях"

В Instagram тестують функцію створення стікерів з фотографій, передає "Дивогляд" із посиланням на Engadget.

Функція дозволить власникам облікових записів створювати кастомні стікери зі своїх фотографій, а також з фотографій інших користувачів. Стікери можна буде застосовувати у Reels та Stories.

Щодо використання стікерів у приватних повідомленнях нічого не відомо. Наразі у компанії готують для Dirеct іншу функцію, що дозволить штучному інтелекту згенерувати стікер за допомогою текстового запиту.

Інструмент здатний виокремлювати об'єкт і видаляти фон та сторонні предмети. Таким чином утворюється плаваючий стікер, який можна розмістити поверх іншого контенту.

Голова Instagram Адам Моссері оприлюднив ролик на своєму каналі, в якому продемонстрував, як працює відповідна функція. Крім створення стікерів з фотографій, збережених на телефоні, користувачі зможуть "вирізати" їх з "зображень, які ви бачите в Instagram".

"Ми тестуємо спосіб перетворення фотографій на кастомні стікери для використання в роликах та історіях. Ви можете створювати стікери з власних фотографій у вашій камері або з відповідних зображень, які ви бачите в Instagram", – сказав Моссері.

Наразі функцію тестують в обмеженому колі користувачів. Коли саме її активують для загального користування – невідомо.

 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Instagram з'явиться нова функція, пов'язана з публікаціями.

Дивіться також відео 5 каналу: ДІТИ ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ зможуть навчатися у КРАЩИХ ВИКЛАДАЧІВ!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ