Threads

У соцмережі Threads з'явилася вебверсія

відкриті джерела

Деякі функції залишаються недоступними

Компания Meta запустила вебверсію популярної соцмережі Threads. Про це повідомив керівник Instagram Адам Моссері, передає "Дивогляд". 

Тепер платформа стала доступна для користування з будь-якого комп'ютера. Раніше розробники заявляли, що у вебверсії можна буде лише переглядати публікації користувачів, але при натисканні команд на сайті платформи можна ставити лайки, залишати коментарі та робити репости.

Разом із цим, низка користувачів у комендарі під дописом Моссері зазначили, що остання функція доступна не всім і при спробі зробити репост висвічується сповіщення про те, що платформа обіцяє додати таку можливість "згодом".

Наразі Threads вважається прямим конкурентом соцмережі X (раніше – Twitter). Плануючи запуск вебверсії у компанії Meta мали намір збільшити кількість творців контенту й стати затребуванішими за Х.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в одній з країн світу заборонили TikTok і Telegram.

Дивіться також відео 5 каналу: ВИШИВАНКИ у подарунок НОВОНАРОДЖЕНИМ, які з’явилися на світ у День Незалежності та День Прапора

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ