Запах з рота

Дівчина несподівано виявила причину рибного запаху в спальні – відео

Shutterstock

"Це жахливо!"

Мешканка Шотландії розповіла про те, як вона встановила джерело неприємного рибного запаху в спальні. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами 26-річної Клаудії Андерсон, протягом кількох тижнів вона відчувала жахливий сморід, але не одразу розповіла іншим. Дівчини вважала, що його могла викликати сантехніка, але перевірка ванни не підтвердила цю гіпотезу.

"Отже, ми зняли U-подібний вигин раковини, переконалися, що унітаз чистий, прочистили отвір для пробки в душі... все. Але запах все ще зберігався", – розповіла вона.

Коли ж Клаудія почала "гуглити", то дізналася, що запах може викликати несправність електрики. Тоді її родич, який є електриком, запропонував перевірити цю версію. Згодом він виявив, що джерело смороду – блок запобіжників.

Виявилося, що він був викликаний не їжею, а електрикою.

"Рибний запах у вашій спальні? Викликайте електрика!!!...Це жахливо! Нам так пощастило, що ми виявили це до того, як воно спалахнуло", – додала Андерсон.

@mrsclaudiaanderson

Раніше "Дивогляд" розповідав про запах, який чоловіків заспокоює, а жінок дратує.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕМАЄ СТРАХУ. МАДОННА загорнулася в прапор України на стадіоні в Лондоні. Хто ще #standwithukraine

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ