Міністр закордонних справ Швеції Тобіас Більстрем

Міністра закордонних справ Швеції не пустили в Україну, бо він забув закордонний паспорт

відкриті джерела

Очільник МЗС прямував на засідання Ради ЄС, яке вперше провели у Києві

Міністр закордонних справ Швеції не зміг в'їхати в Україну через те, що забув свій закордонний паспорт, передає "Дивогляд" із посиланням на газету Die Presse.

У понеділок, 2 жовтня, у Києві вперше провели засідання Ради Європейського Союзу із закордонних справ. Це перший випадок, коли міністри закордонних справ Євросоюзу зібралися за межами ЄС.

Однак, не всі 27 міністрів закордонних справ ЄС змогли бути присутні на неформальній Раді ЄС в українській столиці. Так, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто від самого початку відмовився їхати у Київ, а очільники МЗС Латвії та Польщі Крішʼяніс Каріньш і Збігнєв Рау не приїхали через коронавірус.

Відсутній був і міністр закордонних справ Швеції Тобіас Більстрем, якого не пропустили на польсько-українському кордоні. Річ у тому, що очільник МЗС Швеції не взяв із собою закордонний паспорт і був вимушений розвернутися назад на самому кордоні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що "багатодітний батько" намагався виїхати до Польщі, але не зміг правильно назвати дати народження дітей.

Дивіться також відео 5 каналу: ЧОГО ЧЕКАТИ ВЗИМКУ? До російських атак готові краще. Але резервів маємо менше. Геннадій Рябцев

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ