Android

У Google представили оновлений логотип Android – фото

Shutterstock

"Додали більше вигинів та індивідуальності, унікальної для Android"

Компанія Google презентувала оновлений логотип операційної системи Android, передає "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу компанії.

"З ростом нашої компанії, яка налічує понад 3 мільярди пристроїв на базі Android у всьому світі, змінилося і наше бачення. Ми вважаємо, що наша система брендів і те, як ми візуально представляємо себе у світі як Android, має відображати основну ідею Android – відкритість, інтерактивність та інклюзивність. Ось чому ми ділимося оновленням нашої візуальної ідентичності, яка краще представляє нашу Android-спільноту", – заявили у Google.

Після змін логотип операційної системи розпочинається з великої літери "А". Таким чином у компанії відійшли від стилізації малих літер з метою "надати більше ваги його зовнішньому вигляду при розміщенні поряд із логотипом Google".

"Хоча ми додали більше вигинів та індивідуальності, унікальної для Android, нова стилізація Android точніше відображає логотип Google і створює баланс між ними. Ми сподіваємося, що ці невеликі, але важливі оновлення шрифту Android зможуть краще розповісти про взаємозв'язок між пристроями Android, а також додатками та сервісами Google, які вже знайомі людям", – додали у компанії.

Змін зазнав і талісман ОС Android – робот Bugdroid, якого зобразили у 3D-форматі.

оновлений логотип Android
оновлений логотип Android
Фото: blog.google

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на Android-смартфонах стала доступна нова функція iPhone 14.

Дивіться також відео 5 каналу: Ентоні Блінкен приїхав у Київ | Ракетна атака на столицю

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ