осінь

Температура вище норми: яким в Україні буде вересень 2023 року

Pixabay

Синоптики прогнозують заморозки у повітрі

Надворі – перший день осені. Синоптики прогнозують, що ця пора року буде теплою. Детальним прогнозом погоди на вересень 2023 ділиться "Дивогляд" із посиланням на Укргідрометцентр.

Середня місячна температура у вересні цього року буде на 1-2°С вищою за норму – +15...+19°С, у Карпатах – до +13°С. За результатами багаторічних спостережень, середня температура у вересні зберігалася на рівні показників +13...+17°С, на Півдні країни – +18...+20°С, у горах – +9...+15°С.

Абсолютний максимум температури повітря становить +33...+38,8°С, у гірських районах – +24...+32°С. Абсолютний мінімум – +1...-8°С.

Синоптики прогнозують у першій декаді заморозки у повітрі у Карпатах, у другій і третій декадах – на північному сході країни, у Черкаській та Кіровоградській областях.

Місячна кількість опадів очікується у межах норми – 34-70 мм, у Карпатському регіоні – 87-100 мм, у горах Карпат – до 130 мм.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, якою буде погода восени 2023.

Дивіться також відео 5 каналу: Ці імена має ЗНАТИ КОЖЕН УКРАЇНЕЦЬ: громадяни Польщі, які стоять пліч-о-пліч з українцями

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ