Baldur's Gate 3

Нову комп'ютерну гру, яка має українську локалізацію, визнали найкращою в історії

Larian Studios

Вона випередила шедеври від Nentendo та Red Dead Redemption 2

Нещодавно на платформі ПК вийшла нова ізометрична рольова гра Baldur's Gate 3 від Larian Studios, яка вже встигла стати вкрай популярною серед геймерів. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, проєкт вже зайняв перше місце  у рейтингах кращих відеоігор за весь час двох незалежних сайтів-агрегаторів – OpenCritic і Metacritic. Так, на першому Baldur's Gate 3 оцінили як найбільш високорейтингову гру в історії сайду, яка вже випередила три шедеври від Nentendo та Red Dead Redemption 2.

Рейтинг
Рейтинг
Фото: opencritic.com

Своєю чергою, на Metacritic проєкт обігнав у рейтингу найкращих ПК-тайтлів Disco Elysium: The Final Cut. Втім, обидві відеоігри мають однакову кількість балів – по 97 зі 100.

Рейтинг
Рейтинг
Фото: Metacritic

Слід зазначити, що наразі у Baldur's Gate 3 можна зіграти лише на ПК, а власникам консолей слід почекати до вересня. Гра має офіційну українську локалізацію, що може стати приємною новиною для українських геймерів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що відеогра The Invincible за мотивами книги Лема отримає українську локалізацію.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 1995. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ПОХОРОН ПАТРІАРХА УБИВСТВО АЛІКА ГРЕКА.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ