росія, білорусія

На Нобелівську премію миру-2024 можуть номінувати організації з України, рф і білорусі

Shutterstock

Серед кандидатів – організація Руслана Коцаби

Міжнародне бюро миру (IPB) заявило про свій намір номінувати на Нобелівську премію миру-2024 три організації з України, росії та білорусі, передає "Дивогляд".

Як повідомили ці три кандидати допомагають відмовникам від військової служби. Серед них – організація "Український рух пацифістів", що був заснований у 2019 році Русланом Коцабою – проросійським журналістом і пропагандистом. Тривалий час він працював на каналах Віктора Медведчука, а також був внесений у базу Миротворця.

На Нобелівську премію миру-2024 були номіновані російський рух відмовників з релігійних переконань і білоруська організація "Наш дім".

Рішення висунути саме ці три організації на премію у Міжнародному бюро миру пояснили тим, що ці підприємства продемонстрували свою "відданість у своїх зусиллях як захисників миру, відмови від військової служби з мотивів совісті та прав людини, особливо після того, як 24 лютого 2022 року почалася агресивна війна Росії проти України".

"Період подання кандидатур на премію 2024 року розпочнеться 1 вересня 2023 року, і кандидатури будуть негайно подані на розгляд", – йдеться у повідомленні IPB.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як користувачі мережі відреагували на Нобелівську премію миру.

Дивіться також відео 5 каналу: ЕКСКЛЮЗИВНА ПРЕМ'ЄРА трейлера фільму "Я, Ніна" відбулася на "5 каналі". Про що стрічка?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ