Лотерейний квиток

У США жінка зірвала джекпот у лотереї завдяки удару блискавки

Shutterstock

Жінка несподівано стала володаркою $50 тис

У США жінка випадково придбала лотерейний квиток і зірвала джекпот завдяки блискавці, передає "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Жінка із Сент-Клер їхала автівкою, коли раптом побачила блискавку і вирішила зробити незаплановану зупинку. Перед виїздом жінка придбала у магазині лотерейний квиток на розіграш Powerball 1 липня, щоб випробувати удачу.

"Дві блискавки вдарили одночасно просто поруч зі мною. Я сказала чоловікові: "Я не хочу їхати в цю грозу", – сказала вона.

Наступного ранку жінка довідалась, що зірвала джекпот і стала володаркою $50 тис. Жінка зізналася, що планує витратити ці призові гроші на своїх онуків.

"Я не можу в це повірити. Це захоплююче", – прокоментувала вона.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка зірвала джекпот завдяки яйцям зі сну. А ще одна родина використовувала однакові цифри для гри в лотерею і кілька разів зірвала джекпот. 

Також раніше у США чоловік двічі поспіль зірвав джекпот.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕ ЗАХОВАЮТЬСЯ! У БЕРДЯНСЬКУ "ТЄКУЧКА КАДРІВ". Ворог казиться: репресії містян 24/7. В. Дудукалов

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ