Чоловік і жінка дивляться кіно

Вебсайт пропонує $1 тис за перегляд 16 мультфільмів про Барбі

Shutterstock

"Чи ви були тим надокучливим братом, який відривав голову Барбі, але таємно любив ці фільми?"

У Канаді вебсайт оригінально святкує майбутній вихід фільму про "Барбі", запропонувавши заплатити $1 тис за перегляд усіх 16 мультфільмів про Барбі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Casino.ca.

Обраному претенденту на "Роботу мрії Барбі" заплатять $1 тис за перегляд 16 анімаційних фільмів, які були випущені між 2001 і 2009 роками. Також він має скласти рейтинг, оцінюючи якість проєктів.

Переможець також отримає стипендію у розмірі $50 для відвідування фільму "Барбі" з Марго Роббі та Раяном Гослінгом у головних ролях. Окрім цього, його попросять визначити, яке місце новий фільм займає серед своїх анімаційних попередників.

"Для тих, хто виріс у 90-х і 2000-х роках, оригінальні фільми про Барбі представляють собою ностальгійний, простіший час. Чи були ви фанатом Барбі, який володів кожною ітерацією культової ляльки та дивився кожен фільм? Чи ви були тим надокучливим братом, який відривав голову Барбі, але таємно любив ці фільми? У будь-якому випадку, неможливо заперечувати, що ці кінематографічні перлини мають значну роль місце в історії тисячоліть і покоління Z", – йдеться на сайті.

Раніше "Дивогляд" розповідав про найцікавіші кінопрем'єри липня.

Дивіться також відео 5 каналу: РОСІЙСЬКІ ІПСО: як впливають на нас, як розпізнати та вберегтись від них

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ