Фільм "Наполеон"

Хоакін Фенікс у ролі Наполеона: з'явився епічний перший трейлер фільму Рідлі Скотта

sonypicturesfr / Instagram

Прем'єра вже цього року

Компанія Apple TV презентувала перший трейлер фільму "Наполеон" режисера Рідлі Скотта, де роль культового французького полководця виконав Хоакін Фенікс. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Variety.

"Наполеон" – це оригінальний і особистий погляд на походження Наполеона і його стрімке, безжалісне сходження до імператора через призму його захопливих і часто нестабільних стосунків із дружиною і єдиним справжнім коханням, Жозефіною. У фільмі закарбовані знамениті битви Наполеона, його невпинні амбіції та дивовижний стратегічний розум як видатного полководця і військового провидця", – йдеться в офіційному описі проєкту.

У трейлері показали ефектні сцени, пов'язані з французьким воєначальником і політичним лідером Наполеоном Бонапартом.

Автори фільму додатково опублікували постер зі слоганом: "Він з'явився з нічого. Він переміг усе". Прем'єра "Наполеона" запланована на 22 листопада цього року.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що петиція про збереження дубляжу українською в кінотеатрах набрала необхідну кількість підписів.

Дивіться також відео 5 каналу: РОСІЙСЬКІ ІСТОРИЧНІ МІФИ. Частина 2 | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ