Індійське весілля

Новий рекорд: в Індії відбулось масове весілля з 2143 парами – фото

Shutterstock

Кожна пара отримала цінні подарунки

В Індії 9 червня одружилися одразу 2143 пари, що потрапило до Книги рекордів Гіннеса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

У місті Баран компанія Shri Mahaveer Goshala Kalyan Sansthan стала організатором масового весілля, яке включало індуїстські та мусульманські шлюбні пари. Тривалість заходу становила менш ніж 6 годин.

Кожну пару благословили офіційні особи, у тому числі головний міністр Раджастхану Ашок Гехлот. Також усім їм вручили подарунки, серед яких коштовності, матрац з постільною білизною, посуд, телевізор, холодильник.

За словами чиновників, за допомогою цього заходу хотіли допомогти малозабезпеченим парам одружитися та почати спільне життя. Також цей захід побив рекорд Книги рекордів Гіннеса за кількістю одружених пар.

Весілля
Весілля
Фото: upi.com

Раніше "Дивогляд" розповідав, що наречений під час весілля "витончено" помстився коханій за зраду.

Дивіться також відео 5 каналу: Українці в радянському кіно завжди скупі і хитрі. Як принижували у фільмах українців. Насправді з...

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ