Оксана Волощук (Ксюша Манекен)

Колишня ескортниця Ксюша Манекен отримала відзнаку ГУР МО за роботу на "інформаційному фронті"

maneken007 / Instagram

"Вона допомагала. Наскільки я знаю, допомагала серйозно"

Українська блогерка і колишня ескортниця Ксюша Манекен сприяла розвідці на "інформаційному фронті". З відповідною заявою виступив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов, передає "Дивогляд".

На початку березня-2023 блогерка з Києва Ксюша Манекен (справжнє ім'я – Оксана Волощук) опублікувала допис в Instagram, в якому похизувалася нагородою від ГУР "За сприяння воєнній розвідці України 2 ступеня". Така новина викликала обурення і критику серед користувачів мережі, які нагадали, як ще кілька років тому блогерка відверто заявляла, що "не важливо чий Крим".

Представниик ГУР Міноборони України Андрій Юсов вважає, що публікація допису про отримання відзнаки блогеркою була помилкою. Водночас, Юсов заявив, що Головне управління розвідки у своїй діяльності користується "допомогою абсолютно різних людей".

"Вона допомагала. Наскільки я знаю, допомагала серйозно. Йдеться про роботу на інформаційному фронті, не про агентурну роботу", – сказав представник ГУР.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що 3 березня 2023 року радник Офісу президента Михайло Подоляк провів зустріч з українськими блогерами, щоб "обговорити питання інформаційної війни та мотивації населення". Серед присутніх були такі особи, як Саша Бо, Євген Таллер, Настя Єлісєєва, Таня Парфільєва, Микита Добринін та інші.

Також серед інфлюенсерів на Банковій був присутній "славнозвісний" блогер-мільйонник з Чернівців Олександр Заліско. У 2021 році він спровокував скандал, коли влаштував БДСМ-вечірку у День пам'яті Голодомору в Будинку вчених у Львові.

Дивіться також відео 5 каналу: Рівень води зменшився на 20 сантиметрів! Ситуація на Херсонщині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ