Еліна Світоліна

Українська тенісистка Еліна Світоліна впевнено обіграла росіянку і пройшла у півфінал турніру WTA у Страсбурзі

elisvitolina / Instagram

У фіналі Еліна Світоліна зустрінеться з француженкою

Українська тенісистка Еліна Світоліна обіграла суперницю з росії та увійшла у півфінал турніру серії WTA 250 у Страсбурзі (Франція), передає "Дивогляд".

У чвертьфіналі турніру Світоліна зустрілася з представницею російської федерації Варварою Грачовою і впевнено обіграла її за два сети – 6:3, 6:4. Поєдинок тривав 83 хв. За цей час українка двічі подала навиліт і використала 4/5 брейкпойнтів.

У фіналі 26 травня Еліна Світоліна зустрінеться з француженкою Кларою Бюрель.

У першому раунді українка обіграла тенісистку зі США Луїзу Чиріко з рахунком 6:4, 7:6. У другому колі суперниця Світоліної – представниця Нової Зеландії Ерін Раутліфф знялася з матчу через травму, у зв'язку з чим українка автоматично пройшла у чвертьфінал.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українська тенісистка перемогла росіянку та стала чемпіонкою турніру в Таїланді.

Дивіться також відео 5 каналу: ВСІ оборонні контракти через бізнес партнера Єрмака! ГЕО ЛЕРОС у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.