Кран

У Києві вода з кранів може змінити колір – фахівці розповіли, чи це небезпечно

Depositphotos

Цього року весняна повінь дуже масштабна

У Києві через вплив весняного паводка вода у кранах може стати жовтуватого кольору, але мешканці столиці можуть не турбуватися щодо її якості. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Київводоканал.

Рівень та якість води у Дніпрі безпосередньо впливає на технологічні процеси підготовки води. Цього року весняний паводок дуже стрімкий і масштабний, і Київська ГЕС почала інтенсивний скид води, внаслідок чого відбулося залпове погіршення якості води в річці.

Під час паводка може тимчасово зрости такий показник водопровідної води, як кольоровість. Інакше кажучи, вода може мати злегка жовтуватий колір.

Однак це впливає на воду лише візуально та не робить її небезпечною. Фахівці кожного дня відбирають проби на всіх етапах водопідготовки, контролюють фізико-хімічні та мікробіологічні показники, а також гарантують, що водопровідна вода у Києві залишається безпечною. Станом на сьогодні, її якість залишається в межах норми.

Раніше вибухотехніки дали прогноз щодо того, скільки років потрібно для повного розмінування Київщини.

Дивіться також відео 5 каналу: мОСКОВІЯ ГОРИТЬ, ТОНЕ і ПРИПАДАЄ ПОПЕЛОМ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ