Навчальний клас

Вступ до ВНЗ і реєстрація на НМТ-2023: що треба знати абітурієнтам

Shutterstock

Тестування для вступу на 1-й курс проходитиме з двох обов'язкових предметів

3 квітня, у понеділок, почалася реєстрація абітурієнтів на національний мультипредметний тест (НМТ). Про це повідомляє "Дивогляд".

Абітурієнти можуть подати заяву на реєстрацію через сайт Українського центру оцінки якості освіти за посиланням. Реєстрація триватиме до 3 травня 2023 року.

Цього року тестування для вступу на 1-й курс проходитиме з двох обов'язкових предметів (українська мова та математика), а також зі ще одного на вибір (історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія). Час складання тесту становить 180 хв, учасники самі розподіляють його між блоками.

Тестування проводитимуть у спеціально обладнаних комп'ютерних аудиторіях навчальних закладів – тимчасових екзаменаційних центрах (в Україні та деяких країнах за кордоном). Реєстрація проходить у квітні, підтвердження участі у НМТ та остаточний вибір місця проходження тесту – у травні, основна сесія – у червні, додаткова – у червні та липні. Вступ до вищого навчального закладу (ВНЗ) – у липні та серпні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, коли розпочнеться прийом заяв до 1-х класів київських шкіл.

Дивіться також відео 5 каналу: МИР. ВІЙНА. ЛАВРА. | Бумеранг Бандери. ПОВНИЙ випуск – 02.04.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ