Чорна діра на Сонці

Може вивести з ладу супутники і мобільний зв'язок: Землю накриє надпотужна магнітна буря

eyes.nasa.gov

Корональна діра пускає в сторону нашої планети вітри силою 2,9 млн км/год

Астрономи виявили на Сонці величезну чорну діру, розміри якої у 20 разів більші за нашу планету. Це явище загрожує жителям Землі серйозною магнітною бурею, яка не просто спричинить головні болі, але й може спровокувати серйозні пошкодження, передає "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Корональна діра пускає в сторону нашої планети сильні вітри, сила яких становить 2,9 млн км/год. Вони можуть спричинити негативні явища на Землі вже у п'ятницю, 31 березня.

Зокрема, очікується потужна магнітна буря, яка не лише стане причиною сильного головного болю, але й здатна вивести з ладу супутники, вплинути на Інтернет, мобільний зв'язок та GPS.

Експерти відзначають, що такі корональні діри зазвичай не завдають жодної шкоди, оскільки утворюються поруч із полюсами Сонця. Вони також характеризуються потужними вітрами:

"Корональні отвори – це магнітно відкриті ділянки, які є одним із джерел високошвидкісного сонячного вітру. Вони здаються темними, якщо дивитися на багатьох довжинах хвиль екстремального ультрафіолетового світла, як показано тут. Іноді сонячний вітер може генерувати полярне сяйво у вищих широтах Землі", – кажуть науковці.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці висунули нову гіпотезу щодо того, як на Землі з'явилося життя.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ