Ритуал

Жінка стверджує, що "сексуальна магія" врятувала її шлюб: як їй це вдалося

Daily Mail

Для втілення своєї ідеї ентузіастка створила "вівтар"

Мешканка США вважає, що за допомогою "сексуальних ритуалів" вона зблизилася зі своїм чоловік і врятувала шлюб. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Кілька років тому Кессі Брукс і її чоловік Монте зрозуміли, що їхні стосунки погіршуються, у тому числі інтимні. Щоб відновити сексуальну активність 39-річна запропонувала своєму коханому "сексуальну магію".

За її словами, йдеться про "розблокування енергії всередині тіла і використання її для досягнення бажаного результату".

"Ми з Монте працюємо за різними графіками, обоє зайняті, і у нас є весела й активна 8-річна дитина, яка не дає нам спокою. Ми повинні бути цілеспрямованими, коли справді хочемо з'єднатися один з одним, і іноді легко відсуваємо секс на другий план, бо ми втомилися. Для мене сексуальна магія поглибила наш зв'язок", – поділилася вона.

Для втілення своєї ідеї Кессі створила "вівтар". Так, вона зібрала квіти, каміння, пасма волосся, нігті, менструальну кров, опале листя, віск для свічок і зв'язані трави, які поклала у коробку. Потім вона почала читати свої особисті сексуальні заклинання зі щоденника.

Ритуал
Ритуал
Фото: Daily Mail

Чоловікові відомо, що його дружина користується "магією", але він не завжди усвідомлює, що саме відбувається. Для створення правильної атмосфери перед сексом жінка користується правильним ароматом, одягає підбори та спідню білизну.

"Секс-ритуал" полягає у тому, що пара протягом довгого часу насолоджується тілами одне одного, робить компліменти та торкається частин, які змушують їхню енергію світитися, а потім "випускати її у всесвіт". Інколи закохані говорять те, яким саме сексом вони хочуть зайнятися, а вже потім переходять до спальні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені дізналися, як посилити сексуальний потяг.

Дивіться також відео 5 каналу: Тимофій Шадура. ГЕРОЯ РОЗСТРІЛЯЛИ за слова "Слава Україні!"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ