Анатомічна модель

Третя рука або крила: якими будуть люди у майбутньому – дослідження

Shutterstock

Еволюція може відбутися вже найближчими десятиліттями

Учені приголомшили звісткою про те, що у майбутньому в людей з'явиться третя рука, крила або навіть щупальця. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Сучасна біоінженерія активно розвивається і вже демонструє позитивні результати у розробці різноманітних конструкцій. Зокрема, раніше вченим вдалося "відростити третій великий палець", який приводиться в дію за допомогою спеціальних сенсорних регуляторів на нозі.

Таким чином, наявність ще одного великого пальця на руці дозволила би людині вміщувати в одну руку більше предметів і робити чимало інших дій, для яких були необхідні обидві руки.

 

Професорка когнітивної неврології Кембриджського університету Тамара Макін відмітила, що експеримент з великим пальцем продемонстрував, як людський мозок адаптується до цього. Вже незабаром фахівці планують зайнятися розробкою більших конструкцій і "відростити" у людини додаткові частини тіла. Наприклад, крила, щупальця або третю руку.

Професорка Макін відмітила, що така еволюція може відбутися вже найближчими десятиліттями.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вже незабаром у світі можуть з'явитися цифрові двійники людей.

Дивіться також відео 5 каналу: "Останній стрибок приреченого пацюка": чим має закінчитися ВІЙНА для мОСКОВІЇ | Особливий погляд

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ