в Україні випустили книгу про роль жінок у боротьбі з російською агресією

"Незламні": в Україні випустили книгу про роль жінок у боротьбі з російською агресією

yakaboo.ua

"Ці жінки воюють самі"

В Україні випустили книгу "Незламні", в якій відображена боротьба і спротив українських жінок у війні росії проти нашої держави, передає "Дивогляд".

Книга містить у собі 30 різних історій жінок-військових, парамедикинь, волонтерок, засновниць благодійних фондів тощо. Зокрема, своїми розповідями поділилися очільниця фонду "Київ Волонтерський" Лейла Туваклієва, волонтерка Настя Тиха, командирка жіночого взводу у лавах ЗСУ Юлія Микитенко та воєнна кореспондентка Ірина Сампан.

"Ці жінки воюють самі, забезпечують воїнів амуніцією й дронами, реабілітують поранених і дітей з психічними травмами, забезпечують країну гуманітарною допомогою, відкривають реабілітаційні центри й уже вибудували справжній тил", – йдеться у повідомленні видавництва.

Книгу "Незламні" випустило українське видавництво Yakaboo Publishing. Її можна придбати в електронному або друкованому вигляді. Частина коштів від продажу кожної одиниці передадуть на допомогу дітям України, які залишилися сиротами через війну.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українська режисерка Катерина Горностай стала членом журі на Берлінале.

Дивіться також відео 5 каналу: Якщо мОСКОВІЯ вдруге ПІДЕ на КИЇВ – "ЦЕ БУДЕ ДИВНО" / Андрій Нєбитов

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.



 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ