"Скандал" року: бабак Тимко спрогнозував, коли розпочнеться весна, але в Укргідрометцентрі з цим не згодні  

5 канал

"Весна настане обов'язково"

2 лютого в усьому світі відзначають День бабака, а тому харківський бабак Тимко поділився своїм традиційним прогнозом щодо того, коли в Україну прийде весна. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне". 

Згідно з прогнозом тварини, весну та потепління у 2023 році варто чекати у середині березня. 

"Тимко сказав, що весна настане обов'язково. Але не раніше, аніж за шість тижнів", – "переклав" прогноз Тимка його доглядач Володимир Ронкін. 

Також у бабака спитали, що варто їсти українцям заради гарного здоров'я – на думку Тимка, у раціон слід включити буряк. Також йому подарували кошик з овочами, печивом та згущеним молоком. Лапкою Тимко додатково погасив марки зі своїм зображенням. 

І все складалося чудово, поки у справу не втрутився Укргідрометцентр. Там нагадали, що День бабака – це свято, щоб привернути увагу до біорізноманіття та збереження українського степу, бо бабак у 2021 році був віднесений до зникаючих видів та внесений до Червоної книги України. Одночасно з цим синоптики вирішили "зіпсувати свято". 

"До серйозних наукових прогнозів та синоптикам це не має жодного відношення", – йдеться у повідомленні. 

"Дивогляд" не може гарантувати достовірність твердження Укргідрометцентру, адже ми не бачили жодних наукових досліджень, які б доводили, що бабаки насправді не володіють даром передбачати погоду)) Тому ми і надалі з усією серйозністю сприймаємо прогнози Тимка і, звісно, почнемо харчуватися буряком. 

Раніше "Дивогляд" ділився прогнозом погоди на лютий-2023. 

Дивіться також відео 5 каналу: ГОЛОВНІ БОЇ ЩЕ ПОПЕРЕДУ – Данілов про новий наступ московії

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ