Лампочка

ДТЕК скасував рішення не відключати електроенергію в одній з областей

Pixabay

Цілодобове світло переноситься

У Полтавській області вирішили не проводити 24 січня, у вівторок, режимних вимірів електронавантаження, від яких залежатимуть подальші планові відключення електрики. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу "Полтаваобленерго".

Відомо, що 23 січня "Укренерго" анонсувало, що для проведення режимних вимірів у Полтавській області цілий день не відключатимуть світло, але це рішення скасували.

"Про дату повідомимо додатково. Просимо з розумінням поставитися до змін, які відбулись. Звертаємо вашу увагу,  що ліміти споживання будуть доведені пізніше", ‒ йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що вимірювання реального електричного навантаження означає для споживачів, що цілий день не вимикатимуть електроенергію. Від виміряних величин залежатимуть майбутні ліміти, і ці дані будуть вихідними під час формування графіків обмежень.

Вимірюватимуть електричне навантаження в усіх регіонах країни. Отримані дані дозволять створити реальну картину прогнозованого споживання в кожному регіоні. До 10 лютого оператори систем розподілу повинні відзвітувати перед Укренерго та Міненерго.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що школярі створили "СвітлоБот", який показує графік відключення електроенергії.

Дивіться також відео 5 каналу: Шон Пенн презентує документальний фільм про Україну "Суперсила"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ