Людина з ліхтариком

Як одягатися на вулицю при світломаскуванні – поради

Shutterstock

Світломаскування є поширеним правилом в умовах війни

Якщо освітлення вимкнено, а вам необхідно вийти на вулицю у темну пору доби – дотримуйтеся порад щодо одягу. Ними з вами ділиться "Дивогляд" із посиланням на Центр стратегічних комунікацій.

Обирайте світлі речі. В темноті найбільше виділяються предмети світлого забарвлення, саме тому краще одягнути на себе щось світле (куртку або штани). 

Наявність світловідбивних елементів не буде зайвою – стрічка на сумці або рюкзаку, стрічка на куртці або чоботах тощо. Експерти повідомляють, що світловідбивачі в шість разів зменшують ризик наїзду автівки на людину.

Подбайте про наявність світловідбивних елементів на одязі дітей. Краще розташовувати їх на шапці, капелюсі або капюшоні, оскільки через маленький зріст дітей важче помітити на дорозі.

Для домашніх улюбленців придбайте нашийники, що світяться, а ще краще, якщо вони миготять.

Як правильно носити світловідбивні елементи:

  • з боку руху автомобіля або по обидва боки;
  • на рухливих частинах тіла, щоб в разі необхідності мати змогу помахати ними для більшого привернення уваги. Найкраще місце – зап'ястки або рукав куртки/кофти;
  • розміщуйте їх на рівні зору водія;
  • обирайте елементи жовтого кольору та розміром понад 15 кв см.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як вижити, перебуваючи на невеликій відстані від епіцентру ядерного вибуху.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ