Конор Кеннеді

Родич Джона Кеннеді повернувся додому з війни в Україні – фото

jconorkennedy / Instagram

Чоловік був у рядах Українського інтернаціонального легіону

Родич експрезидента США Джона Кеннеді брав участь у війні в Україні, передає "Дивогляд".

Стало відомо, що син племінника Кенеді – Конор Кеннеді брав участь у бойових діях на території Україні. Про це він заявив на своїй сторінці в Instagram.

Конор був у рядах Українського інтернаціонального легіону і захищав нашу державу від російської навали:

"Я знаю, що ця історія буде опублікована, тому я хочу розповісти її першим, щоб зробити це якнайкраще та спонукати інших до дії. Як і багато людей, я був глибоко зворушений тим, що я бачив в Україні за останній рік. Я хотів допомогти. Коли я почув про Український інтернаціональний легіон, я знав, що поїду, і наступного дня пішов у посольство записуватися", – йдеться у дописі. 

Конор Кеннеді закликає всіх небайдужих допомагати Україні і спонукати інших до правильних дій.

"Мій час в Україні був недовгим, але я багато побачив і багато відчув. Бути військовим мені сподобалося більше, ніж я очікував. Це страшно. Але життя просте, і винагорода за сміливість і добрі справи є суттєвою. Мої друзі там знають, чому мені довелося повернутися додому. Я завжди буду в боргу перед ними за їхній приклад. Я знаю, що мені пощастило, що я повернувся, але я б також знову взяв на себе всі ризики, які ми взяли на себе", – написав Конор.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що суд Естонії пригрозив ув'язненням громадянці рф за те, що вона надіслала €40 на допомогу російській армії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ