Сувеніри з "Су-34"

Український фонд дарує уламки російського Су-34 – хто може отримати унікальний "сувенір"

Укрінформ

Збитих російських винищувачів вистачить на всіх

Фонд "Дрони для України" подарує уламки збитого ворожого винищувача Су-34 кожному, хто пожертвує $1 тис і більше на дрони для військових ЗСУ, повідомляє "Дивогляд". 

Сьогодні всі небайдужі всіляко намагаються допомагати українській армії. З початку війни утворилася величезна кількість організацій, що займаються закупівлею знаряддя, готують їжу для військових та збирають їм весь необхідний одяг.

Також серед потрібних речей для ЗСУ є дрони, які допомагають їм в роботі. Закупівлею цих пристроїв займається фонд "Дрони для України", який на сьогодні зібрав уже понад $100 тис.

"Зі смішного — вже пропонували поміняти на кілька марок ("рускій воєнний корабль, іді ..." від Укрпошти – Дивогляд)", – розповідає автор ідеї Юрій Висовень.

Чоловік також наголосив на тому, що збитих російських винищувачів вистачить на всіх.

"Я вам потім обов’язково зроблю ще, але після перемоги і не за $1 тисячу. Усім вистачить, ЗСУ постачає збиті літаки для переробки великим оптом", – повідомив Юрій Висовень.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що секретарка "Єдиної росії" відвідала траурний захід у сукні с написом "PARTY".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ