Свічка, світло

Аварійні відключення електроенергії – графіки у регіонах України

5 канал

Українців попередили про ймовірні відключення електроенергії у різних регіонах для відновлення і збалансування мережі

"Дивогляд" повідомляє, що віялові відключення триватимуть кілька годин, але не більше чотирьох.

В Офісі президента закликають українців обмежити споживання електрики з 7 до 23 години 20 жовтня, з метою збалансування системи. Це також допоможе енергетикам швидше відновити її.  

"Завтра 20 жовтня 2022 по всій Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії", – йдеться у повідомленні ОПУ.

Варто відмітити, що тимчасове відключення стосується також і вуличного освітлення, тому ввечері на вулицях може бути темно.

Київ

ДТЕК Київські електромережі оприлюднив графік черг відключення світла у Києві та області:

  • 1 черга – з 8:00 до 12:00 та з 20:00 до 24:00;
  • 2 черга – з 12:00 до 16:00;
  • 3 черга – з 16:00 до 20:00.

Щоб дізнатися, до якої черги належить ваш населений пункт – дивіться списки нижче:

Львів

Для того, щоб ліквідувати наслідки ракетних ударів, у Львові проводитимуться ремонтні роботи, але скласти графік відключень заздалегідь неможливо:

"Надати інформацію про точні адреси та вулиці, де буде відсутня електроенергія, немає можливості з міркувань безпеки. Просимо всіх з розумінням віднестись до ситуації", – повідомили у Львівобленерго.

Черкащина

У Черкаській області також немає графіка припинення живлення електрики. Інформацію про аварійні відключення можна дізнатися у кол-центрі за номерами:

  • (0472) 33-87-87,
  • (093) 170-40-57,
  • 050) 434-87-87,
  • (067) 690-48-48,
  • 0800-501-328.

Сумщина

На Сумщині 20 жовтня також варто очікувати на віялові відключення. Разом із цим в області з 7 до 23 год можуть спостерігатися проблеми з водопостачанням. Не працюватиме електротранспорт, а також не вмикатиметься вуличне освітлення.

"Просимо виробничі підприємства, ресторани та кав'ярні зробити завтра санітарний день або обмежити споживання електроенергії по максимуму. Якщо усі свідомо обмежимо споживання, вдасться уникнути відключення електроенергії для населення", – заявив глава Сумської ОВА.

Тернопільщина

У декількох населених пунктах Тернопільської області спостерігатимуться перепади з електропостачанням. Це пояснюють тим, що основна підстанція "Тернопільська" частково вийшла з ладу. Наразі влада вирішила використовувати резервні джерела енергії для живлення населених пунктів. 

"Тернопільобленерго" вжило заходів щодо "перезаживлення" споживачів, які отримували електроенергію цієї підстанції. Їм підключили постачання електрики від інших резервних джерел. Поки немає основного живлення з підстанції, в області погодинно вимикатимуть електроенергію за погодженими графіками", – сказав міський голова Тернополя.

У ВАТ "Тернопільобленерго" заявили, що найближчим часом буде оприлюднений графік погодинних вимкнень електрики в області.

Вінниччина

За даними АТ "Вінницяобленерго", у Вінницькій області 242 населених пункти залишились без світла. У зв'язку з цим влада закликає містян свідомо підійти до споживання електрики і, за можливості, заощаджувати.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, в яких регіонах України дотримуються економії електрики, а де стали споживати більше.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ