Ігор Клименко

Студент з України здобув $100 тис від премії Global Student Prize 2022

Chegg.org

Українець розробив дрони, які допоможуть українській армії

Український винахідник і студент київського вишу Ігор Клименко отримав $100 тис за свій винахід, який стане чудовою допомогою українській армії, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Chegg.org.

Українець став лауреатом премії Global Student Prize 2022 для "неординарних студентів з усього світу, які разом змінюють світ на краще". Головна фінансова нагорода у розмірі $100 тис присуджується студенту, який відзначився вагомим внеском у навчання, життя своїх однолітків та суспільства в цілому.

Українець займається розробкою роботів-розміновувачів. Його нинішня розробка здатна виявити протипіхотні та протитранспортні міни, відстежуючи координати їхнього розташування з точністю до двох сантиметрів.

Студент розробляв безпілотники разом із науковцями зі всього світу, а також українською гуманітарною організацією, яка розмінувує території після їхнього звільнення від російської армії.

 

"Ігор був обраний з-поміж понад 7 тис номінацій та заявок зі 150 країн світу й отримав свою нагороду на засіданні Глобальної ініціативи Клінтона під час тижня Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку", – йдеться в звіті.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії викладачка порадила студентам сісти до в'язниці, а не вирушати на війну.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ