Олексій Арестович

"Довбана молодь": Арестович нецензурно висловився у бік українських студентів – відео

president.gov.ua

У своє виправдання він сказав, що був втомлений наприкінці робочого дня.

Радник Офісу Президента України Олексій Арестович дозволив собі грубо висловитися щодо українських студентів. Детальніше про цей інцидент розповідає "Дивогляд". 

Арестович став гостем шоу росіянина Марка Фейгіна, в якому не соромився висловлюватися так, як йому хочеться. Зокрема, він образливо відгукнувся в сторону студентів Києво-Могилянської академії, які негативно відреагували на "формулу миру" Ілона Маска.

"Тренди теж є. Особливо в цієї молоді довбаної, яка навчилася у своїх києво-могилянських академіях, *банутих бл*дьякі набралися з канадських університетів всяких фемінізмів і всього іншого, які бігають і прискіпливо говорять: а чи сказав Арестович про "маленьку культуру", а який він поставив акцент", – заявив радник ОПУ.

Увага до Арестовича прикута завжди, а отже такі висловлювання не могли пройти повз. Своє обурення щодо них вже висловила народна депутатка IX скликання й викладачка Могилянки Інна Совсун:

Не стали мовчати й інші:

Звичайно, що вибачення Арестовича у подальшому були цілком очікувані, та і він сам не змусив на них чекати. Радник ОПУ окремо наголосив, що був втомлений наприкінці робочого дня і насправді дуже розчарований позицією Ілона Маска:

"Щирі вибачення студентам і викладачам Києво-Могилянської академії (хоча вогнища неомарксистських ідей там трапляються ще як). Тут я був неправий, і, безумовно, гребти під одну гребінку тисячі різних людей за однією формальною ознакою не можна", – написав Арестович.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid026Yeb7hYoAAYSBfxf9oR8LHm57V7kUwTXGRUaTeSYQSLuUuke967Ghh3ag3BZ1Heyl&id=100001622678632"]

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що мережа вибухнула мемами після скандальних постів Ілона Маска.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ