Київський річковий вокзал

American University Kyiv вперше відкрив двері для студентів – фото

Shutterstock

До закладу зарахували 152 абітурієнтів

Вищий навчальний заклад American University Kyiv (AUK) розпочав перший навчальний рік. Як повідомляє "Дивогляд", до закладу освіти зарахували 152 студента.

Навчальний процес мав розпочатися у відреставрованій будівлі колишнього Річкового вокзалу, що біля станції метро Поштова площа в українській столиці. Однак, через війну, навчання проходитиме дистанційно, з використанням платформи Canvas (LMS).

Загалом цього року було зараховано 152 студенти, чверть з яких склала обов'язковий державний іспит на високому рівні – понад 190 балів.

Учні AUK навчатимуться на п'яти програмах. Вони базуються на програмах, що надає Державний університет штату Аризона (США). Серед програм у філіалі Києва присутні Global Management, Business Administration і Software Engineering. Студенти можуть брати участь у співпраці з Університетом Аризони і отримати дипломи подвійного зразка.

Усі абітурієнти, які мали бажання навчатися в American University Kyiv, повинні були скласти обов'язкові вступні випробування:

"Студенти брали участь у віртуальних презентаціях, створювали відео й мотиваційні есеї про досягнення та цілі. Подібно до того, як це відбувається в американській системі вищої освіти", – розповідають в AUK.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що з фасаду КНУ Шевченка демонтували меморіальну дошку Булгакову.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ