Прапор Іспанії

Київ і Барселона стали містами-побратимами – фото

Shutterstock

"Ми вдячні нашим друзям, які допомагають"

Український Київ та іспанська Барселона стали містами-побратимами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал міського голови Віталія Кличка.

"Сьогодні дуже важлива співпраця на рівні міст, бо саме міста мають ключову роль у розвитку держав та поглибленні співпраці між ними. Ми вдячні нашим друзям, які допомагають. Барселона передавала Україні пожежні авто, гуманітарну допомогу, надала тимчасовий притулок українцям, які рятувалися від війни", – йдеться у повідомленні.

За словами мера Барселони Ада Колоу, іспанське місто і надалі допомагатиме та підтримуватиме Київ та український народ. Також політики обговорили співпрацю у сферах громадського транспорту, екології, smart city та культури.

Цими вихідними у Барселоні святкують Дні міста. Вже 2023 року містом-партнером у відзначенні дня народження Барселони буде Київ. На вулицях Барселони представлять українську культуру, кухню, а також відбудуться заходи за участі київських митців.

Ада Колоу та Віталій Кличко
Ада Колоу та Віталій Кличко
Фото: Віталій Кличко / Telegram

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у київському метро провели майстер-класи з домедичної допомоги.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ