Барбара Стрейзанд, Володимир Зеленський

Барбара Стрейзанд стала амбасадоркою United24

Zelenskiy / Official (Telegram)

"Я особливо зворушена боротьбою українців за свободу"

Американська акторка Барбара Стрейзанд стала амбасадоркою української фандрейзингової платформи United24. Про це у своєму Telegram-каналі розповів Президент України Володимир Зеленський, передає "Дивогляд".

Лауреатка премії "Оскар", "Еммі", "Ґреммі", "Тоні", "Золотий глобус" і "Пібоді" співпрацюватиме з Україною у напрямку медичної допомоги. 

 "Обговорив під час онлайн-дзвінка з Барбарою Стрейзанд, яка стала амбасадоркою фандрейзингової платформи United24 у напрямі "Медична допомога", деталі нашої співпраці", – розповів Володимир Зеленський.

Барбара Стрейзанд розповіла, що її дідусь і бабуся емігрували до США з України, але ще й досі відчувають сильний зв'язок з нашою державою. Те саме помічає за собою і сама Барбара. 

"Оскільки я маю єврейське походження з українським корінням, я особливо зворушена боротьбою українців за свободу. Стійкість та мужність українського народу стали справжнім натхненням для всіх, хто працює над збереженням демократії та бореться з авторитаризмом. Ви та ваша країна маєте мою повну підтримку", – сказала Барбара Стрейзанд.

Президент України подякував знаменитості за підтримку і допомогу нашій державі у такий важкий час:

"Для нас дуже важливо, аби такі талановиті й відомі у світі люди підтримували платформу United24. Пані Стрейзанд, дякую за підтримку України!", – зазначив Президент.

Перший проєкт, який підтримає Барбара Стрейзанд, як амбасадорка – 24 000 Friends of Ukraine. Його мета полягає в залученні 24 тис підписників на щомісячний внесок $24, який спрямовуватимуть на медичну допомогу.

"Регулярне надходження пожертв дозволяє постійно підтримувати українських медиків, які вже майже 7 місяців героїчно рятують життя постраждалих від війни. Кожен, хто підпишеться на щомісячний донат, отримає електронний лист-подяку з підписом Президента України Володимира Зеленського", – повідомили в команді United24.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що британський актор Г'ю Бонневілль озвучив історію зруйнованого Харкова.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ