В Одесі запустили трамвай за новим "найбільшим в європі" маршрутом

В Одесі запустили трамвай за новим "найбільшим в Європі" маршрутом

Одеська міськрада

Його загальна довжина становить 29 км

В Одесі запустили новий трамвайний маршрут "Північ-Південь", який визнали "найдовшим в Європі", повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт міста Одеси

40 вагонів почали курсувати 13 вересня. Маршрут між вул. Паустовського та 11-ю станцією Люстдорфської дороги проходить через Лузанівку, Пересип, центр міста, залізничний вокзал та Південно-Західний масив.

Загальна довжина трамвайного сполучення становить 29 км. Від першої станції до кінцевої на трамваї можна доїхати за 2 год 2 хв. Інтервал руху трамваїв між станціями становить близько 6 хв.

"Про те, щоб поєднати Київський та Суворівський райони, говорили останні 30 років. З 2015 року ми почали реалізацію проєкту трамвайного сполучення "Північ-Південь". Для цього була проведена титанічна робота: капітальний ремонт на вулицях Софіївській, Преображенській, Новощепному ряді, узвозі Маринеска, Тираспольській площі тощо. І ось цей урочистий день настав", розповів міський голова Одеси Геннадій Труханов.

В Одеській міській раді назвали трамвайний маршрут "Північ-Південь" "найдовшим в Європі". Насправді ж це не так, оскільки найдовше трамвайне сполучення в ЄС знаходиться у Бельгії і має назву Kusttram. Його довжина становить 68 км.

Маршрут проходить вздовж узбережжя між кордонами з Францією і Нідерландами. Між кінцевими станціями нараховується 68 зупинок.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Іспанії запровадили безкоштовний проїзд у потягах.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ