Громадський транспорт

У громадському транспорті Києва можуть запровадити погодинну оплату за проїзд

Depositphotos

Така система вже давно діє у кількох містах Європи

На порталі електронних петиції Київської міської ради оприлюднили пропозицію запровадити погодинну оплату за проїзд у громадському транспорті, повідомляє "Дивогляд". 

Автор зареєстрованого звернення Данило Кособоков запропонував продавати квитки не на разові поїздки у громадському транспорті, а на певний проміжок часу.

Під час аргументації свого рішення автор петиції згадав правила проїзду у транспорті в країнах Європи:

"У європейських столицях, як-от Відень, Будапешт, система погодинної оплати проїзду в громадському транспорті "квитки на 30, 90 хв) є нормою вже щонайменше 10 років", – зазначив Кособоков.

Автор петиції глибоко переконаний, що запровадження "погодинних" квитків дозволить жителям і гостям столиці заощаджувати свої гроші в разі необхідності пересадок з одного виду транспорту на інший. 

Для того, щоб петиція перейшла у статус розгляду Київрадою, вона повинна зібрати 6 тис підписів з 60 дозволених. За півтори дні її підписало 500 мешканців Києва, тож, ймовірно, що петиція набере необхідну кількість голосів раніше встановленого терміну.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у додатку "Київ Цифровий" тепер можна голосувати за електронні петиції.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ