Київ

Дерусифікація триває: у Києві одну з вулиць перейменують на честь захисника України Романа Ратушного

Shutterstock

Загалом було виокремлено ще 40 вулиць, провулків і площ Києва, які також будуть перейменовані

У Києві триває процедура дерусифікації вулиць та різних об'єктів столиці. Так, міська рада провела у четвер, 8 вересня, чергове засідання, на якому ухвалила новий список об'єктів, що потребують перейменування, повідомляє "Дивогляд". 

Зокрема, у списку вказана вулиця Волгоградська, що у Солом'янському районі. Вже незабаром вона матиме назву на честь українського військового – вул. Романа Ратушного.

Молодий киянин з початком повномасштабної війни пішов захищати нас і нашу державу. Він поліг у бою за Незалежність України на Сході у червні 2022 року.

"Роман пішов захищати Україну від початку широкомасштабного вторгнення російських варварів. І те, що з нами більше немає цього талановитого, принципового і відважного воїна – велика втрата для Києва і всієї країни. Бо саме такі, як Роман Ратушний – майбутнє сильної і демократичної України. Тож сьогоднішнім рішенням ми увіковічнили ім‘я Романа та його справу захисту зелених зон Києва", – йдеться у повідомленні на офіційному Telegram-каналі Віталія Кличка.

Разом із цим вул. Московську, що у самому центрі міста, перейменували на вул. Князів Острозьких.

Загалом було виокремлено ще 40 вулиць, провулків і площ Києва, які також будуть перейменовані, оскільки ці назви пов'язані з росією або Радянським Союзом. А під час минулого засідання КМДА обрала нові назви для ще 95 київських вулиць.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у "Київ Цифровий" завершилося голосування за перейменування вулиць столиці.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ