Прапор Німеччини

У Німеччині знизили вартість проїзду у громадському транспорті заради відмови від російської нафти

Shutterstock

Під час експерименту фахівці спробували допомогти людям пересісти з приватного транспорту на громадський

У Німеччині знизили вартість оплати за проїзд у громадському транспорті. Що призвело до такого рішення і скільки наразі коштує квиток розповідає "Дивогляд". 

Зміни торкнулися всіх видів громадського транспорту в Німеччині: метро, автобусів, трамваїв та регіональних поїздів. Вартість проїзду відтепер становить до €9 на місяць. 

Експерти з Федерального статистичного управління провели експеримент, під час якого спробували допомогти людям пересісти з приватного транспорту на громадський.

Фахівці вже оприлюднили перші проміжні результати, які продемонстрували, що люди дійсно почали частіше надавати перевагу громадському транспорту, але повністю від автомобілів відмовилися лише 3%.

Повідомляється, що експеримент було запроваджено з метою відмовитися від споживання російської нафти і газу. У порівнянні з 2019 роком, за час експерименту кількість поїздок у залізничному транспорті від 30 км помітно зросла – у липні мешканці Німеччини здійснили в середньому на 42% більше поїздок.

Такі самі результати спостерігалися у червні місяці. Дослідники повідомили, що найчастіше люди їздили на громадському транспорті у сільські місцевості. Показник подорожей на автомобілях залишилися на рівні 2019 року.

 
Асоціація німецьких транспортних компаній (VDV) у Мюнхені провела опитування, яке продемонструвало, що близько чверті поїздок у громадському транспорті були здійснені людьми через зниження тарифів.
 

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ