Потяг

В Іспанії запровадили безкоштовний проїзд у потягах

Kyodo News Plus

Всім пасажирам необхідно сплатити обов'язковий депозит

В Іспанії запровадили безкоштовний проїзд у потягах з метою заощадити кошти громадян, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Cities Today.

Послуга безоплатного проїзду у потягах діятиме до кінця поточного року. Вона поширюється на поїздки на малі та середні відстані (до 300 км). Для цього треба придбати квитки через мобільний додаток Renfe, або звернутися до каси залізничної станції і вказати свій пункт призначення.

Попри те, що проїзд безкоштовний, всім пасажирам необхідно сплатити депозит у розмірі €10 для приміських ліній і €20 для поїздок на середні відстані. Депозит у повному розмірі повернуть 31 грудня, але лише у тому випадку, якщо власник квитка подорожував принаймні 16 разів до вказаного пункту призначення.

Влада Іспанії відмітила, що таку систему безоплатних поїздок запровадили через стрімке зростання вартості житла у країні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Німеччині знизили вартість проїзду у громадському транспорті заради відмови від російської нафти.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ