Картки Monobank

Мобільний застосунок monobank позбудеться російськомовного інтерфейсу

Shutterstock

"російська мова асоціюється з тими, хто вбиває, ґвалтує, грабує"

monobank вже незабаром позбудеться російськомовної версії мобільного застосунку і буде доступний лише українською, повідомляє "Дивогляд". 

Співзасновник банку Олег Гороховський розповів, що зміни активуються вже у найближчій версії банківського застосунку monobank. 

"У найближчій версії програми ми видалимо російську мову з monobank. monobank – український банк із чудовим застосунком, який тепер доступний лише українською", – написав Гороховський у своєму Telegram-каналі.

Всіх користувачів, які звикли до російськомовної версії застосунку, просять поставитися до цього рішення з розумінням. Варто відмітити, що до 24 лютого російською мовою інтерфейсу додатка користувалися 1,19 млн юзерів. За час повномасштабного вторгнення ця цифра впала до 838 291.

"російська мова асоціюється з тими, хто вбиває, ґвалтує, грабує, і тими, хто вважає, що "не все так однозначно". Тому я хочу перестати думати цією мовою або хоча б навчитися гарно говорити українською – мовою сміливих і вільних людей", – написав співзасновник банку.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Telegram запровадив "файну українську" мову інтерфейсу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ