Школярі, школа

Майже 500 тис українських дітей перебувають за кордоном – МОН

Shutterstock

Школи України розпочали навчання в очному, змішаному і дистанційному форматі

Станом на вересень 2022 року за кордоном перебуває понад 492 тис українських дітей і 16,5 тис вчителів. Такою інформацією поділився начальник головного управління загальної середньої й дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко, повідомляє "Дивогляд".

З першого вересня в Україні розпочався навчальний рік. У деяких школах було вирішено навчатися в очному режимі, при цьому обов'язковою умовою є наявність укриття у закладі або поруч із ним.

У МОН повідомили, що сьогодні в українських містах в очному режимі працює 12 906 навчальних закладів середньої освіти. У змішаному – 3867 шкіл, а дистанційно – 1,8 тис шкіл.

Загалом в українських школах навчаються 3,9 млн школярів: 800 тис – в очному форматі, 1,3 млн – у змішаному, 1,8 – дистанційно.

Через війну велика кількість українських школярів перебувають за кордоном і навчаються у школах різних країн. Щоправда, чи продовжують вони навчання онлайн в українських школах – невідомо, але така можливість у них є.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, яким буде навчальний рік 2022-2023 у школах Києва і коли чекати на канікули.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ