Школярі

У Шотландії школярі користуються системою розпізнавання обличчя для оплати за обід

Shutterstock

Система функціонує у дев'ятьох навчальних закладах

У школах Шотландії учні сплачуватимуть за обід за допомогою технології розпізнавання обличчя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.
 
У дев'ятьох навчальних закладах Північного Ейрширу вже запровадили нову систему. Мета – зменшення черг та уникнення ризиків зараження на коронавірус під час оплати паперовими купюрами, картками або відбитком пальця.
 
Розробкою нової системи сканування обличчя займалася компанія CRB Cunninghams. Директор фірми Девід Суонстон розповідає, що технологія не порушує конфіденційності учнів, а якщо дитина переходить в іншу школу , то її дані видаляються. 
  • Як функціонує система?

Щоб сплатити за обід, школяр повинен подивитися у камеру. Система зчитує риси його обличчя, знаходить відповідні у базі даних зареєстрованих користувачів та відкриває рахунок, на який буде записано обід. Уся ця процедура займає близько 5 с. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що штучний інтелект шукатиме ідеальні смакові комбінації для створення нових страв.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ