Екологія

Екологія України зазнала збитків у понад 1 трлн грн через війну

Shutterstock

Такого роду екологічні катастрофи можуть спостерігатися й в інших країнах

З початку війни екологія України зазнала величезних збитків. Про це заявив міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець, повідомляє "Дивогляд".

Міністр екології зазначив, що в результаті російської агресії шкода від забруднення повітря для України вже перевищила відмітку у 920 млрд грн, а шкода ґрунту і землі становить понад 138 млрд грн.

Це було спричинено численною кількістю злочинів, які росія скоїла в Україні. Зокрема, було знищено понад 40 нафтобаз, в результаті чого в атмосферу потрапило понад 500 тис тонн токсичних речовин.

Однак, повітря має здатність поширюватися, тож такого роду екологічні катастрофи можуть спостерігатися й в інших країнах.

"За ці пів року по Україні випущено понад 3,5 тисячі ракет. В результаті вибухів у повітря вилетіло понад 46 млн тонн забруднювальних речовин", – заявив Руслан Стрілець.

Поки триватиме війна ці показники збільшуватимуться. Експерти зробили підрахунки і заявили, що було зафіксовано близько 2 тис випадків знищення живої природи. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у кав'ярнях Одеси можна "взяти в оренду" багаторазовий стаканчик.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ