ЗСУ, українська армія

За якої умови жінок в Україні відправлятимуть на фронт

Shutterstock

Наразі мобілізація жінок має лише дискусійний характер

З першого жовтня в Україні жінок окремих спеціальностей можуть почати ставити на військовий облік. Детальніше це питання роз'яснив народний депутат і член комітету Верховної Ради з національної безпеки та оборони Федір Веніславський, повідомляє "Дивогляд". 

Наразі мобілізація жінок має лише дискусійний характер, натомість, це цілком можливо. Українок, чия спеціальність входить до переліку тих, кому треба стати на військовий облік, непокоїть, чи відправлятимуть їх на фронт.

 

Веніславський повідомив, що така ситуація можлива лише за умови, що на фронті буде нестача чоловічої сили і ЗСУ не залишиться нічого іншого, як укомплектовувати підрозділи жінками. 

"Жінки, які підлягають військовому обліку, повинні прийти до центрів комплектації, пройти військово-лікарську комісію і стати на військовий облік. Постановка на військовий облік не означає, що жінки будуть мобілізовані", – додав народний депутат.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні можуть розширити список людей, які отримають відстрочку від мобілізації.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ