Школярі, школа

У Києві 95% шкіл готові до змішаної форми навчання – Кличко

Shutterstock

Усі навчальні заклади для здобуття середньої освіти вже перевірили на наявність укриттів

У столиці України, місті Києві, з першого вересня в онлайн режимі працюватимуть лише 22 навчальні заклади середньої освіти, решта – у змішаній формі, передає "Дивогляд" із посиланням на повідомлення міського голови Києва Віталія Кличка.

Так, із 421 муніципальної школи значна більшість (95%) працюватиме як очно, так і в онлайн-форматі. Решта 22 школи – віддалено. Загалом очне навчання обрали близько 132 тис школярів.

Усі навчальні заклади для здобуття середньої освіти вже перевірили на наявність укриттів. Загалом у них можна розмістити 145 тис осіб. У деяких закладах відсутні укриття, але їх облаштують вже до початку вересня. 

В разі чого, всі учні та викладачі прямуватимуть до укриттів, що розташовані поруч зі школою – у метро або сусідніх школах.

Віталій Кличко повідомив, що приміщення укриттів у школах облаштують необхідними меблями (стільці, парти), а також дитячими кімнатами і санвузлами.

Наразі у Києві залишаються близько 60% школярів. 20% перебувають за кордоном, а ще 20% поїхали в інші регіони України.

Водночас київські школи і садочки прийняли понад 4 тис дітей-переселенців.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві до першого вересня готові 75% шкіл – КМДА.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ